Macroza Kanal Açma Makineleri ithalatçısı SiNDEL İthalat İhracat ve Tic. Ltd. Şti., inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan Macroza M85 , M90 ve SC100 makinalarıın ithalatını yapmaktadır. İspanya'dan ithalatını yaptığımız ürünler uluslararası kalite standartlarına göre üretilmekte olup; TÜV, GS, iSO 9001ACCM ve CE belgeleri bulunmaktadır.

Vizyon
Toplam kalite yönetimi felsefesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ülkemizin öncü firmaları arasında yer almaktır.

Misyon
Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.

Kalite Politikası
Bütün faaliyetlerimizi müşterilerimizin memnuniyeti için yoğunlaştırmak, müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve böylece müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün üretmek, personelimizin sürekli eğitim ve bilinçlendirilmesini sağlayarak ekip halinde çalışmak ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.